Yageo Group RT0402DRD07360RL
Res Thin Film 0402 360 Ohm 0.5% 0.063W(1/16W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
IHS
Datasheet10 pagesIl y a 3 ans
Upverter
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
EE Concierge
SymboleEmpreinte
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-07-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
PanasonicERA-2AED361X
Res Thin Film 0402 360 Ohm 0.5% 0.063W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA2AED331X
Res Thin Film 0402 330 Ohm 0.5% 0.063W(1/16W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERA-2AED391X
Res Thin Film 0402 390 Ohm 0.5% 0.063W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0402DRE07360RL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.0625W, 360ohm, 50V, 0.5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 330ohm, 50V, 0.5% +/-Tol, Surface Mount, 0402
Yageo GroupRT0402DRE07330RL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.0625W, 330ohm, 50V, 0.5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Descriptions
Descriptions de Yageo Group RT0402DRD07360RL fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Thin Film, 0.0625W, 360ohm, 50V, 0.5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
High Precision-High Stability Chip Resistor Thin Film 0402 360Ohm 0.5% Paper T/R
Thin Film Resistors - SMD 1/16W 360 Ohms 0.5%
360¦¸ ¡À0.5% 62.5mW ¡À25ppm/¡æ 0402 1mm*500¦Ìm*350¦Ìm