Yageo Group RE0402FRE0751KL
Chip Resistor Precision Grade Thick Film 0402 51kOhm 1% Paper T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Yageo Group RE0402FRE0751KL.
IHS
Datasheet8 pagesIl y a 2 ans
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-05-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Yageo Group RE0402FRE0751KL fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 51000ohm, 50V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0402
RES SMD 51K OHM 1% 1/16W 0402