Yageo Group RC0201JR-07910RL
Res Thick Film 0201 910 Ohm 5% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
IHS
Datasheet11 pagesIl y a 2 ans
Farnell
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+10.70%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
SymboleEmpreinte
Télécharger
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Introduction Date2008-07-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
PanasonicERJ-1GNJ911C
Res Thick Film 0201 910 Ohm 5% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD SMD T/R
PanasonicERJ-1GEJ911C
Res Thick Film 0201 910 Ohm 5% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
PanasonicERJ-1GEJ102C
Res Thick Film 0201 1K Ohm 5% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
50mW Thick Film Resistors 30V ±5% ±200ppm/℃ 1kΩ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0201 820 Ohm 5% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupAC0201JR-071KL
Res Thick Film 0201 1K Ohm 5% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Descriptions
Descriptions de Yageo Group RC0201JR-07910RL fournies par ses distributeurs.
50mW Thick Film Resistors 25V ±5% ±200ppm/℃ 910Ω 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
General Purpose Chip Resistor Thick Film 0201 910Ohm 5% Paper T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 910ohm, 25V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0201
0201 (0603Metric) FIXED RESISTOR RC 0.024Lx0.012W 0.60mmx0.30mm 0.05W 1/20W 910Ohm ±200ppm/C
Thick Film Resistors - SMD 910Ohms 1/20W 0201 5%