Yageo Group PF0603FRE7T0R01Z
Res 0603 0.01 Ohm 1% 0.33W(1/3W) ±50ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Obsolete
IHS
Datasheet8 pagesIl y a 14 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-20.89%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2012-02-16
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 6 months ago)
LTB Date2017-11-30
LTD Date2017-12-31
Pièces détachées
PanasonicERJ-3LWFR010V
Res Thick Film 0603 0.01 Ohm 1% 0.25W(1/4W) 0ppm/C to 300ppm/C SMD Automotive T/R
Res Current Sense Thick Film 0603 10m Ohm 1% 1/4W 0ppm/°C to 150ppm/°C Molded Paper T/R
Yageo GroupRL0603FR-070R01L
Res Thick Film 0603 0.01 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±1500ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-M03NF10MV
Res Metal Alloy 0603 0.01 Ohm 1% 1/4W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Res Metal Strip 0603 0.01 Ohm 1% 1/10W ±75ppm/°C Molded SMD SMD T/R
Res Metal Strip 0603 0.01 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±75ppm/C SMD Automotive T/R
Descriptions
Descriptions de Yageo Group PF0603FRE7T0R01Z fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, 0.33W, 0.01ohm, 0.0574V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0603
0603 (1608Metric) FIXED RESISTOR PF 0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm 0.3W 10mOhm ±50ppm/C
Current Sense Resistors - SMD 0.01 Ohm 1% W ppm