Yageo Group MMF25SFRE61K9
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 61900ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Yageo Group MMF25SFRE61K9.
IHS
Datasheet8 pagesIl y a 2 ans
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2010-12-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 60400ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1406
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 56200ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1406
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 68000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 1406
250mW Thin Film Resistor 200V ±50ppm/℃ ±1% 64.9kΩ MELF-0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Thin Film, 0.4W, 68000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 1406
Descriptions
Descriptions de Yageo Group MMF25SFRE61K9 fournies par ses distributeurs.
RES SMD 61.9K OHM 1% 1/4W MELF
General Type Metal Film Resistor 61.9kOhm 1/4W 1% Melf T/R