Yageo Group FMP300FTF73-10K
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 10000ohm, 750V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Yageo Group FMP300FTF73-10K.
Newark
Datasheet16 pagesIl y a 2 ans
Datasheet16 pagesIl y a 1 an
HQonline
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-37.04%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2010-12-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 10000ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 10000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMFR-25FRF52-10K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 10000ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 10000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNMF14FAD10K0
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 10000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupFMP200FRF52-10K
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 10000ohm, 500V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Yageo Group FMP300FTF73-10K fournies par ses distributeurs.
Res, 10K, 1%, 3W, Axial, Metal Film Rohs Compliant: Yes |Yageo FMP300FTF73-10K
Ultra Miniature Style Metal Film Resistor 10kOhm 3W 1% Axial Ammo Pack
Avnet Japan
Res Metal Film 10K Ohm 1% 3W ±100ppm/C AXL Tape and Box
RES, 10K, 3W, AXIAL, METAL FILM; Resistance:10kohm; Product Range:FMP Series; Power Rating:3W; Resistance Tolerance:± 1%; Resistor Case / Package:Axial Leaded; Voltage Rating:750V; Resistor Technology:Metal Film; Product