Yageo Group FMP200FRF52-130K
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 130000ohm, 500V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
IHS
Datasheet16 pagesIl y a 2 ans
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-4.71%
Pièces détachées
Yageo GroupMFR-25FRF52-130K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 130000ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNF18FTD130K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 130000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNF12FTD130K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 130000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNF14FTD118K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 118000ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 127000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Thin Film, 0.4W, 130000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Yageo Group FMP200FRF52-130K fournies par ses distributeurs.
Axial FIXED RESISTOR FMP 0.154Diax0.354L 3.90mmx9.00mm 2W 130kOhm ±100ppm/C
RES 130K OHM 1% 2W AXIAL
130K¦¸ ¡À1% 2W ¡À100ppm/¡æ 9mm