Yageo Group CFR-25JB-2K2
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.25W, 2200ohm, 250V, 5% +/-Tol, -350, 500ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Yageo Group CFR-25JB-2K2.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 5 ans
DigiKey
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.10.00.65
Introduction Date2020-09-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Descriptions
Descriptions de Yageo Group CFR-25JB-2K2 fournies par ses distributeurs.
RES 2.2K OHM 1/4W 5% CARBON FILM