Yageo Group AF0201FR-07620KL
Anti-Sulfurated Chip Resistor Thick Film 0201 620kOhm 1% Paper T/R
Descriptions
Descriptions de Yageo Group AF0201FR-07620KL fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 620000ohm, 25V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0201
RES 620K OHM 1% 1/20W 0201