Yageo Group AF0201FR-07464KL
Anti-Sulfurated Chip Resistor Thick Film 0201 464kOhm 1% Paper T/R
IHS
Datasheet11 pagesIl y a 2 ans
Upverter
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2015-04-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Descriptions
Descriptions de Yageo Group AF0201FR-07464KL fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 464000ohm, 25V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0201
Thick Film Resistors - SMD 464kOhms 1/20W 0201 1% AEC-Q200