Welwyn WSMHP20-20RF
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 20W, 20ohm, 500V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 4040
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WSMHP20-20RF.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 4 ans
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2014-10-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Descriptions
Descriptions de Welwyn WSMHP20-20RF fournies par ses distributeurs.