Welwyn WSHR3-22RKLW
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 655W, 22ohm, 120V, 10% +/-Tol, Chassis Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WSHR3-22RKLW.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2018-10-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Descriptions
Descriptions de Welwyn WSHR3-22RKLW fournies par ses distributeurs.