Welwyn WRM0207HPC-82RBT2
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 82ohm, 350V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 2409
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WRM0207HPC-82RBT2.
Introduction Date2018-07-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Welwyn WRM0207HPC-82RBT2 fournies par ses distributeurs.