Welwyn WRM0207HPC-56KFT2
Res Metal Film 0207(2309) 56K Ohm 1% 1W ±50ppm/C Melf Pad SMD Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WRM0207HPC-56KFT2.
Introduction Date2018-07-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Welwyn WRM0207HPC-56KFT2 fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 56000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 2409
WRM0207HPC-56KFT2, WELWYN/TT ELECTRONICS
56K OHM 1% 1W 50PPM