Welwyn WRM0204HPC-750RBT3
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 750ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 1506
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WRM0204HPC-750RBT3.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 2 ans
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2018-07-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
Descriptions
Descriptions de Welwyn WRM0204HPC-750RBT3 fournies par ses distributeurs.