Welwyn WPRT20AB-330RJB270
Fixed Resistor, Wire Wound, 20W, 330ohm, 81.241V, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Chassis Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WPRT20AB-330RJB270.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 5 ans
Newark
element14 APAC
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.82%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 330ohm, 750V, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1-1623782-0
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 5W, 330ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP3-1623789-2
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 330ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
OhmiteTWM5J330E
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 5W, 330ohm, 350V, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity1-1623714-8
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 330ohm, 5% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Welwyn WPRT20AB-330RJB270 fournies par ses distributeurs.
RESISTOR, WIREWOUND, 330R, 20W, 1KV, 5% ;ROHS COMPLIANT: YES
RES CHAS MNT 330 OHM 5% 20W
RESISTOR, WIREWOUND, 330R, 20W, 1KV, 5%; Product Range:WELWYN - WPRT Serie Wirewound Radial Terminal Resistor; Resistance:330ohm; Power Rating:20W; Resistance Tolerance:± 5%; Resistor Terminals:Quick Connect; Resistor Element Material:Wirewound; Temperature Coefficient:± 350ppm/°C; SVHC:No SVHC (19-Dec-2012); Resistor Case Style:-; Resistor Mounting:Panel