Welwyn WPRT20AB-22RJB270
Fixed Resistor, Wire Wound, 20W, 22ohm, 20.977V, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Chassis Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WPRT20AB-22RJB270.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2014-04-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
TE Connectivity1-1623788-0
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 22ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount, 5135
TE ConnectivitySQBW2022RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 20W, 22ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Chassis Mount
TE Connectivity / AMP1-1623807-1
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 22ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 22ohm, 10.4881V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
OhmiteTWW5J20RE
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 20ohm, 350V, 5% +/-Tol, 400ppm/Cel, Through Hole Mount
OhmiteTWW3J20RE
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 20ohm, 250V, 5% +/-Tol, 400ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Welwyn WPRT20AB-22RJB270 fournies par ses distributeurs.
RES CHAS MNT 22 OHM 5% 20W