Welwyn WP4S-4R7JA2
Through Hole Wirewound Resistor, Wp-S Series, 4.7 Ohm, 4 W, - 5%, 100 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WP4S-4R7JA2.
Newark
Datasheet4 pagesIl y a 11 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-12.00%
Pièces détachées
Axial FIXED RESISTOR - FUSIBLE FWxxA 0.256Diax0.630L 6.50mmx16.00mm 3W 4.7Ohm ±200ppm/C
VISHAY AC05000004708JAC00 Through Hole Resistor, 4.7 ohm, Axial Leaded, 5 W,5%, AC Series
TE Connectivity / AMP3-1623795-7
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 4.7ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupSQP500JB-4R7
Axial FIXED RESISTOR - FUSIBLE FWxxA 0.295Diax0.709L 7.50mmx18.00mm 5W 5.1Ohm ±200ppm/C
OhmiteTUW5J4R7E
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 4.7ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Welwyn WP4S-4R7JA2 fournies par ses distributeurs.
4.7¦¸ ¡À5% 4W 13mm