Welwyn WP4S-3R9JA2
Through Hole Wirewound Resistor, Wp-S Series, 3.9 Ohm, 4 W, - 5%, 100 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WP4S-3R9JA2.
Newark
Datasheet4 pagesIl y a 9 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-6.49%
Descriptions
Descriptions de Welwyn WP4S-3R9JA2 fournies par ses distributeurs.
RES, 3R9, 5%, 4W, AXIAL, WIREWOUND; Resistance:3.9ohm; Product Range:WP-S Series; Power Rating:4W; Resistance Tolerance:¡À 5%; Resistor Case Style:Axial Leaded; Voltage Rating:100V; Resistor Element Material:Wirewound; Te