Welwyn WP4S-3R3JA2
Through Hole Wirewound Resistor, Wp-S Series, 3.3 Ohm, 4 W, - 5%, 100 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WP4S-3R3JA2.
Newark
Datasheet4 pagesIl y a 9 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.28%
Pièces détachées
TE Connectivity / AMP3-1623795-5
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 3.3ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
VISHAY AC03000003308JAC00 Through Hole Resistor, 3.3 ohm, Axial Leaded, 3 W,5%, AC Series
AC FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% -10/ -80ppm/C 3.3Ohm 4W
OhmiteTUW5J3R3E
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 3.3ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 3ohm, 3.873V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Welwyn WP4S-3R3JA2 fournies par ses distributeurs.
RES, 3R3, 5%, 4W, AXIAL, WIREWOUND; Resistance:3.3ohm; Product Range:WP-S Series; Power Rating:4W; Resistance Tolerance:± 5%; Resistor Case