Welwyn WP4S-2R2JA1
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 2.2ohm, 100V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WP4S-2R2JA1.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 5 ans
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China, Mexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2011-09-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descriptions
Descriptions de Welwyn WP4S-2R2JA1 fournies par ses distributeurs.
2.2 OHM 5% 4W