Welwyn WP4S-27RJA2
Through Hole Wirewound Resistor, Wp-S Series, 27 Ohm, 4 W, - 5%, 100 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WP4S-27RJA2.
Newark
Datasheet4 pagesIl y a 11 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-100%
Pièces détachées
VISHAY AC05000002709JAC00 Through Hole Resistor, 27 ohm, Axial Leaded, 5 W,5%, AC Series
Yageo GroupSQP500JB-27R
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 27ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP3-1623795-2
Ohmite45J27RE
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 27ohm, 460V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite45J27R
Res Wirewound 27 Ohm 5% 5W ±20ppm/°C Conformal Silicone Ceramic AXL
Descriptions
Descriptions de Welwyn WP4S-27RJA2 fournies par ses distributeurs.