Welwyn WP4S-22RJA2
Through Hole Wirewound Resistor, Wp-S Series, 22 Ohm, 4 W, - 5%, 100 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WP4S-22RJA2.
Newark
Datasheet4 pagesIl y a 11 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-15.45%
Pièces détachées
TE ConnectivitySMW522RJT
SM Series 22 Ohm 5 W ±5 % ±200 ppm/°C Surface Mount Wirewound Resistor
BournsWS5M22R0J
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 22ohm, 12.8452V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Resistor, wirewound, 22R, 5W, Axial Rohs Compliant: Yes |Vishay AC050000B2209J6BCS
TE ConnectivitySMW522RJT
TE Connectivity / AMP1-1623730-0
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 22ohm, 9.3808V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount, 3228
Wirewound Resistors 22Ω 3W ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D5.5xL13mm Through Hole Resistors ROHS
Descriptions
Descriptions de Welwyn WP4S-22RJA2 fournies par ses distributeurs.
22¦¸ ¡À5% 4W 13mm