Welwyn WP4S-150RJA2
Through Hole Wirewound Resistor, Wp-S Series, 150 Ohm, 4 W, - 5%, 100 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WP4S-150RJA2.
Newark
Datasheet4 pagesIl y a 9 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Pièces détachées
TE ConnectivitySBCHE4150RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 150ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity2176083-8
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 150ohm, 500V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityEP5W150RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 150ohm, 27.3861V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 150ohm, 24.4949V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
OhmiteTUW5J150E
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 150ohm, 350V, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Welwyn WP4S-150RJA2 fournies par ses distributeurs.
150¦¸ ¡À5% 4W 13mm