Welwyn WP3S-2R2JA1
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 2.2ohm, 100V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WP3S-2R2JA1.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 5 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China, Mexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2011-09-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descriptions
Descriptions de Welwyn WP3S-2R2JA1 fournies par ses distributeurs.
Wirewound Resistors - Through Hole 3W 2.2 Ohm 5%
2.2¦¸ ¡À5% 3W 14.5mm