Welwyn WMHP20-1R0J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 20W, 1ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WMHP20-1R0J.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 3 ans
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2020-06-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descriptions
Descriptions de Welwyn WMHP20-1R0J fournies par ses distributeurs.