Welwyn WINT1206LF111001A
Fixed Resistor, Thin Film, 0.33W, 1000ohm, 200V, 0.05% +/-Tol, 15ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WINT1206LF111001A.
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-3.62%
Introduction Date2015-11-16
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Welwyn WINT1206LF111001A fournies par ses distributeurs.
1K¦¸ ¡À0.05% 333mW ¡À15ppm/¡æ 1206 3.15mm*1.57mm*500¦Ìm
电阻, 1K, 0.05%, 200V, 1206, 薄膜;
RES, 1K, 0.05%, 200V, 1206, THIN FILM; Resistor Case Style:1206 [3216 Metric]; Resistance:1kohm; Product Range:WIN Series; Voltage Rating:200V; Resistor Element Material:Thin Film; Power Rating:330mW; Resistance Tolerance:± 0.05%; RoHS Compliant: Yes