Welwyn WINT1206LF0350R5A
Fixed Resistor, Thin Film, 0.33W, 50.5ohm, 200V, 0.05% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WINT1206LF0350R5A.
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Introduction Date2015-11-16
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 11 months ago)
Descriptions
Descriptions de Welwyn WINT1206LF0350R5A fournies par ses distributeurs.
50.5¦¸ ¡À0.05% 333mW ¡À25ppm/¡æ 1206 3.3mm*1.72mm*650¦Ìm
RES, 50R5, 0.05%, 200V, 1206, THIN FILM; Resistor Case Style:1206 [3216 Metric]; Resistance:50.5ohm; Product Range:WIN Series; Voltage Rating:200V; Resistor Element Material:Thin Film; Power Rating:330mW; Resistance Tolerance:± RoHS Compliant: Yes