Welwyn WINT1206LF025R05D
Fixed Resistor, Thin Film, 0.33W, 5.05ohm, 200V, 0.5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WINT1206LF025R05D.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 3 ans
Newark
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2015-11-16
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2025-01-07
LTD Date2025-01-07
Descriptions
Descriptions de Welwyn WINT1206LF025R05D fournies par ses distributeurs.
RES, 5R05, 0.5%, 200V, 1206, THIN FILM; Resistor Case Style:1206 [3216 Metric]; Resistance:5.05ohm; Product Range:WIN Series; Voltage Rating:200V; Resistor Element Material:Thin Film; Power Rating:330mW; Resistance Tolerance:± 0.5%; RoHS Compliant: Yes