Welwyn WINT0805LF036810B
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 681ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WINT0805LF036810B.
Newark
Farnell
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2015-04-29
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2025-01-07
LTD Date2025-01-07
Descriptions
Descriptions de Welwyn WINT0805LF036810B fournies par ses distributeurs.
681 OHM .1% 25PPM
Res, Thin Film, 681R, 0.1%, 0.125W, 0805; Resistor Case Style:0805 [2012 Metric]; Resistance:681Ohm; Product Range:win Series; Voltage Rating:100V; Resistor Element Type:thin Film; Power Rating:125Mw; Resistance Tolerance:± 0.1% Rohs Compliant: Yes