Welwyn WINT0805LF0314R7B
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 14.7ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WINT0805LF0314R7B.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 3 ans
Newark
Farnell
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Descriptions
Descriptions de Welwyn WINT0805LF0314R7B fournies par ses distributeurs.
Res, Thin Film, 147, 0.1%, 0.125W, 0805; Resistor Case Style:0805 [2012 Metric]; Resistance:14.7Ohm; Product Range:win Series; Voltage Rating:100V; Resistor Element Type:thin Film; Power Rating:125Mw; Resistance Tolerance:± 0.1% Rohs Compliant: Yes
14.7 OHM .1% 25PPM