Welwyn WINT0805LF031471B
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 1470ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WINT0805LF031471B.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 3 ans
Newark
Farnell
Introduction Date2015-04-29
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Welwyn WINT0805LF031471B fournies par ses distributeurs.
RES, 1K47, 0.1%, 0.125W, 0805, THIN FILM
1.47K OHM .1% 25PPM
Res, Thin Film, 1K47, 0.1%, 0.125W, 0805; Resistor Case Style:0805 [2012 Metric]; Resistance:1.47Kohm; Product Range:win Series; Voltage Rating:100V; Resistor Element Type:thin Film; Power Rating:125Mw; Resistance Tolerance:± 0.1% Rohs Compliant: Yes