Welwyn WINT0805LF031470B
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 147ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WINT0805LF031470B.
Introduction Date2015-04-29
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Welwyn WINT0805LF031470B fournies par ses distributeurs.
147 OHM .1% 25PPM
Res, Thin Film, 147R, 0.1%, 0.125W, 0805; Resistor Case Style:0805 [2012 Metric]; Resistance:147Ohm; Product Range:win Series; Voltage Rating:100V; Resistor Element Type:thin Film; Power Rating:125Mw; Resistance Tolerance:± 0.1% Rohs Compliant: Yes