Welwyn WINT0603LF036812B
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 68100ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WINT0603LF036812B.
Farnell
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Introduction Date2015-04-29
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Welwyn WINT0603LF036812B fournies par ses distributeurs.
68.1K OHM .1% 25PPM 1/10W
Res, Thin Film, 68K1, 0.1%, 0.1W, 0603; Resistor Case Style:0603 [1608 Metric]; Resistance:68.1Kohm; Product Range:win Series; Voltage Rating:75V; Resistor Element Type:thin Film; Power Rating:100Mw; Resistance Tolerance:± 0.1% Rohs Compliant: Yes