Welwyn WINT0603LF0314R7B
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 14.7ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WINT0603LF0314R7B.
Introduction Date2015-04-29
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Welwyn WINT0603LF0314R7B fournies par ses distributeurs.
14.7 OHM .1% 25PPM
Res, Thin Film, 14R7, 0.1%, 0.1W, 0603; Resistor Case Style:0603 [1608 Metric]; Resistance:14.7Ohm; Product Range:win Series; Voltage Rating:75V; Resistor Element Type:thin Film; Power Rating:100Mw; Resistance Tolerance:± 0.1% Rohs Compliant: Yes