Welwyn WINT0603LF031470B
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 147ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WINT0603LF031470B.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 3 ans
Newark
Farnell
Introduction Date2015-04-29
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Welwyn WINT0603LF031470B fournies par ses distributeurs.
Res, Thin Film, 147R, 0.1%, 0.1W, 0603
147 OHM .1% 25PPM
RES, 147R, 0.1%, 0.1W, 0603, THIN FILM; Resistor Case Style: 0603 [1608 Metric]; Resistance: 147ohm; Product Range: WIN Series; Voltage Rating: 75V; Resistor Element Material: Thin Film; Power Rating: 100mW; Resistance Toleran