Welwyn WHS7-150RJT07
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 150ohm, 32.404V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WHS7-150RJT07.
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 6 ans
element14 APAC
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China, Mexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2012-10-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Pièces détachées
TE Connectivity / AMP2176085-8
Fixed Resistor, Wire Wound, 9W, 150ohm, 500V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP2176085-8
TE ConnectivityEP9W150RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 150ohm, 32.4037V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 150ohm, 27.3861V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
OhmiteTUW7J150E
TUW FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±350ppm/C 150Ohm 7W
Descriptions
Descriptions de Welwyn WHS7-150RJT07 fournies par ses distributeurs.
RESISTOR, SURGE, 150R, 7W, 700V, 5% ;ROHS COMPLIANT: YES
Res Wirewound 150 Ohm 5% 7W ±200ppm/C Silicone AXL T/R
RESISTOR, SURGE, 150R, 7W, 700V, 5%; Resistance:150ohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:7W; Temperature Coefficient:± 200ppm/°C; Resistor Element Material:Wirewound; Resistor Terminals:Axial Leaded; Resistor Mounting:Through Hole; SVHC:No SVHC (19-Dec-2012)