Welwyn WHS5ZI-100RJT045
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 100ohm, 22.361V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WHS5ZI-100RJT045.
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 6 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-94.93%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China, Mexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2020-03-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descriptions
Descriptions de Welwyn WHS5ZI-100RJT045 fournies par ses distributeurs.
Wirewound Resistors - Through Hole 5W 100 Ohms 5% ZI- Form
WELWYN/TT ELECTRONICS 53653933
100 OHM 5% 5W