Welwyn WHS2ZI-100RJT06
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 100ohm, 14.142V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WHS2ZI-100RJT06.
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 6 ans
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China, Mexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2020-03-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descriptions
Descriptions de Welwyn WHS2ZI-100RJT06 fournies par ses distributeurs.