Welwyn WHS2-3R3JA25
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 3.3ohm, 2.569V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WHS2-3R3JA25.
IHS
Datasheet5 pagesIl y a 5 ans
element14 APAC
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-19.26%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China, Mexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2012-10-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Pièces détachées
Stackpole ElectronicsRSF2JB3R30
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 3.3ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSF2JT3R00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 3ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2.5W, 3ohm, 2.739V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP2-1879352-5
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 3.3ohm, 500V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 3ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 3.6ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Welwyn WHS2-3R3JA25 fournies par ses distributeurs.
Res Wirewound 3.3 Ohm 5% 2W ±200ppm/C Silicone AXL Ammo Pack
Axial Axial WHS 0.142Diax0.354L 3.60mmx9.00mm 2W 3.3Ohms ±200ppm/C
RESISTOR, SURGE, 3R3, 2W, 250V, 5% ;ROHS COMPLIANT: YES
WELWYN/TT ELECTRONICS 53653854
RESISTOR, SURGE, 3R3, 2W, 250V, 5%; Resistance:3.3ohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:2W; Temperature Coefficient:± 200ppm/°C; Resistor Element Material:Wirewound; Resistor Terminals:Axial Leaded; Resistor Mounting:Through Hole; SVHC:No SVHC (19-Dec-2012)