Welwyn WHPC1206-390RFT5
Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 1%, 100PPM, 390 Ohm, Surface Mount, 1206
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WHPC1206-390RFT5.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 4 ans
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2010-08-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descriptions
Descriptions de Welwyn WHPC1206-390RFT5 fournies par ses distributeurs.