Welwyn WH50T-100RJI
Fixed Resistor, Wire Wound, 50W, 100ohm, 1250V, 5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Chassis Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WH50T-100RJI.
Newark
Farnell
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2011-01-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descriptions
Descriptions de Welwyn WH50T-100RJI fournies par ses distributeurs.
RESISTOR, AL CLAD, SPADE, 100R, 50W
RESISTOR, AL CLAD, SPADE, 100R, 50W; Resistance:100ohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:50W; Voltage Rating:1.25kV; Temperature Coefficient:± 25ppm/°C; Resistor Element Material:Wirewound; Resistor Terminals:Solder Lug; Resistor Mounting:Panel; SVHC:No SVHC (19-Dec-2012); Isolation Voltage:3000V