Welwyn WH50-5R0JI
Res, 5R, 50W, 1.25Kv, Wirewound, Panel Rohs Compliant: Yes |Tt Electronics/welwyn WH50-5R0JI
Prix et stock
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Pièces détachées
TE ConnectivityHSA504R7J
Res Wirewound 4.7 Ohm 5% 50W ±50ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Loose/Tray
Ohmite850F5R0
Fixed Resistor, Wire Wound, 50W, 5ohm, 1170V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Chassis Mount
TE ConnectivityHSA254R7J
Through Hole Resistor, HSA25 Series, 4.7 ohm, 25 W, 5%, 550 V
Ohmite850F5R0E
Res Wirewound 5 Ohm 1% 50W ±50ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount
Ohmite805F5R0E
Res Wirewound 5 Ohm 1% 5W ±50ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount
Res Wirewound 5 Ohm 1% 12.5W ±50ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Card
Descriptions
Descriptions de Welwyn WH50-5R0JI fournies par ses distributeurs.
5% ¡À75ppm/¡æ 5¦¸ 50W 72.5mm*30mm*16mm
RES, 5R, 50W, 1.25KV, WIREWOUND, PANEL;