Welwyn WH50-47RJI
Fixed Resistor, Wire Wound, 50W, 47ohm, 1250V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Chassis Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WH50-47RJI.
Newark
Farnell
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-5.09%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMexico
Introduction Date2008-01-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descriptions
Descriptions de Welwyn WH50-47RJI fournies par ses distributeurs.
Through Hole Resistor, Wh Series, 47 Ohm, 50 W, 5%, 1.25 Kv Rohs Compliant: Yes
5% ¡À50ppm/¡æ 47¦¸ 50W 51mm*30mm*16mm
RESISTOR, WIRE WOUND, 470OHM, 25W, 5%