Welwyn WH50-22RJI
Res Wirewound 22 Ohm 5% 50W ±50ppm/C Aluminum Housed AXL Flange Mount Bulk
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WH50-22RJI.
Tendance sur 3 mois:
+21.34%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMexico
Introduction Date2008-01-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Pièces détachées
TE ConnectivityTHS5022RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 50W, 22ohm, 1250V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Chassis Mount
Res Wirewound 22 Ohm 5% 50W ±50ppm/C Aluminum Housed AXL Flange Mount Bag
TE ConnectivityTHS5022RJ
TE Connectivity3-1625984-3
Res Wirewound 22 Ohm 5% 50W ±50ppm/C Aluminum Housed AXL Flange Mount
Res Wirewound 22 Ohm 5% 25W ±50ppm/C Aluminum Housed AXL Flange Mount Bag
Descriptions
Descriptions de Welwyn WH50-22RJI fournies par ses distributeurs.
5% ¡À50ppm/¡æ 22¦¸ 50W 51mm*30mm*16mm
WIREWOUND RESISTOR, 22 OHM, 50W, 5%; Resistance:22ohm; Product Range:WH Series; Power Rating:50W; Resistance Tolerance:± 5%; Voltage Rating:1.25kV; Resistor Element Type:Wirewound; Temperature Coefficient:± 50ppm/°C; No. of Pins:2 RoHS Compliant: Yes
RESISTOR, 50W 5% 22R; Resistance:22ohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:50W; Voltage Rating:1.25kV; Series:WH50; Temperature Coefficient:± 50ppm/°C; Resistor Element Material:Wirewound; No. of Pins:2; SVHC:No SVHC (15-Dec-2010); External Depth:17mm; External Length / Height:51mm; External Width:16.1mm; Fixing Centres LxW:39.7 x 21.4; Full Power Rating Temperature:20°C; Insulation Resistance:10000mohm; Operating Temperature Max:275°C; Operating Temperature Min:-55°C; Operating Temperature Range:-55°C to +275°C; Package / Case:Axial; Temperature Coeff. +:50ppm/°C; Temperature Coeff. -:50ppm/°C; Temperature Rise:9.5°C; Tolerance +:5%; Tolerance -:5%; Voltage Rating VAC:1250V