Welwyn WH50-10RFI
Res, 10R, 50W, 1.25Kv, Wirewound, Panel Rohs Compliant: Yes |Tt Electronics/welwyn WH50-10RFI
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WH50-10RFI.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 4 ans
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2009-04-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descriptions
Descriptions de Welwyn WH50-10RFI fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Wire Wound, 50W, 10ohm, 1250V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Chassis Mount
RES, 10R, 50W, 1.25KV, WIREWOUND, PANEL;