Welwyn WH5-330RJI
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 330ohm, 150V, 5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Chassis Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WH5-330RJI.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 4 ans
Farnell
Newark
element14
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-01-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Pièces détachées
TE ConnectivityTHS10330RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 330ohm, 160V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Chassis Mount
TE ConnectivityTHS10330RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 15W, 330ohm, 265V, 5% +/-Tol, 30ppm/Cel, Chassis Mount
Res Wirewound 330 Ohm 1% 12.5W ±20ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Card
Fixed Resistor, Wire Wound, 7.5W, 330ohm, 49.7494V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Chassis Mount
Resistor Wirewound 330 Ohm 1% 50W 20ppm/C Aluminum Housed AXL Flange Mount Card Pack
Descriptions
Descriptions de Welwyn WH5-330RJI fournies par ses distributeurs.
Through Hole Wirewound Resistor, Wh Series, 330 Ohm, 10 W, 5%, Axial Leaded, 50Ppm/ C Rohs Compliant: Yes
5% ¡À25ppm/¡æ 330¦¸ 10W 30mm*17mm*9mm
RESISTOR, WIRE WOUND, 3.3KOHM, 25W, 5%