Welwyn WH5-1R0JI
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 1ohm, 150V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Chassis Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WH5-1R0JI.
Newark
element14
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2009-04-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descriptions
Descriptions de Welwyn WH5-1R0JI fournies par ses distributeurs.
RESISTOR, WIRE WOUND, 1 OHM, 10W, 5%
RESISTOR, WIRE WOUND, 1 OHM, 10W, 5%; Re; RESISTOR, WIRE WOUND, 1 OHM, 10W, 5%; Resistance:1ohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:10W; Voltage Rating:150V; Temperature Coefficient:± 75ppm/°C; Resistor Element Material:Wirewound; No. of Pins:2