Welwyn WH300-22RJI
Through Hole Wirewound Resistor, Wh Series, 22 Ohm, 300 W, 5%, 100Ppm/ C Rohs Compliant: Yes
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WH300-22RJI.
Pièces détachées
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 22ohm, 120V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityC1022RJL
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 22ohm, 500V, 5% +/-Tol, 90ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 11W, 22ohm, 650V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 25W, 22ohm, 800V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
through hole resistor 5% 100ppm/C 22Ohm 5W
Multi-Turn Trimmer Potentiometers 1/4 20ohms 5% SQ Wirewound Sealed
Descriptions
Descriptions de Welwyn WH300-22RJI fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Wire Wound, 300W, 22ohm, 2500V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Chassis Mount
RESISTOR, 300W, 5%, 22R; Resistance: 22ohm; Product Range: WH Series; Power Rating: 300W; Resistance Tolerance: ± 5%; Resistor Terminals: Threaded Stud; Voltage Rating: 2.5kV; Resistor Element Material: Wirewound; Temperature C