Welwyn WH25-4R7JI
Fixed Resistor, Wire Wound, 25W, 4.7ohm, 500V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Chassis Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Welwyn WH25-4R7JI.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 4 ans
Farnell
Newark
element14
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+10.75%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2009-04-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Pièces détachées
TE ConnectivityHSA254R7J
Through Hole Resistor, HSA25 Series, 4.7 ohm, 25 W, 5%, 550 V
TE ConnectivityHSA504R7J
Res Wirewound 4.7 Ohm 5% 50W ±50ppm/C Aluminum Housed AXL Chassis Mount Loose/Tray
Fixed Resistor, Wire Wound, 25W, 4.7ohm, 10.8397V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Chassis Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 50W, 5ohm, 15.8114V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Chassis Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 25W, 5ohm, 11.1803V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Chassis Mount
Ohmite850F5R0
Fixed Resistor, Wire Wound, 50W, 5ohm, 1170V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Chassis Mount
Descriptions
Descriptions de Welwyn WH25-4R7JI fournies par ses distributeurs.
Through Hole Resistor, Wh Series, 4.7 Ohm, 25 W, 5%, 560 V Rohs Compliant: Yes
RESISTOR, WIRE WOUND, 0.47 OHM, 25W, 5%
5% ¡À75ppm/¡æ 4.7¦¸ 25W 51mm*28mm*15mm